O nás

Jsme s Vámi již 28 let!

MxB advokátní kancelář s.r.o. jsme založili za účelem podpory Vaší podnikatelské činnosti, ať jste osobou samostatně výdělečně činnou, nebo vlastníte či řídíte obchodní korporaci. Zaměřujeme se proto zejména na daňové a finanční právo, obchodní právo, pracovní právo, realitní právo a vymáhání pohledávek, a další právní otázky spojené s podnikáním.
Osobou oprávněnou uzavřít s klientem smlouvu o poskytování právních služeb je výhradně jednatel společnosti, Mgr. et Mgr. Jiří Flam, Ph.D., advokát.
Advokát společnosti MxB advokátní kancelář s.r.o. Mgr. et Mgr. Jiří Flam, Ph.D. začal poskytovat úspěšně své služby již od roku 2012 jako fyzická osoba. Od roku 2020 začal úzce spolupracovat mimo jiné i se společností MxB s.r.o.

Sídlo společnosti

MxB advokátní kancelář s.r.o.

Rohanské nábřeží 671/15, Karlín
186 00 Praha 8

IČ: 14105179

Kanceláře

Praha 1 – Nové Město

Vodičkova 729/11
110 00 Praha 1 – Nové Město

Praha 8 - Karlín

Rohanské nábřeží 671/15
186 00 Praha 8 - Karlín

Kde nás najdete?

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

MxB je značka, pod kterou působí samostatně společnost MxB s.r.o., poskytující služby daňového poradenství podle zákona o daňovém poradenství, společnost MxB advokátní kancelář s.r.o., poskytující právní služby podle zákona o advokacii, společnost MxB IT s.r.o., společnost MxB finance s.r.o. a MxB audit s.r.o. Společnost MxB advokátní kancelář s.r.o. je zcela nezávislá na ostatních společnostech poradenské skupiny. Orgánem mimosoudního řešení sporů pro klienty advokátní kanceláře, spotřebitele je Česká advokátní komora se sídlem v Praze www.cak.cz (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).